O mne

Od malička som milovala pohyb. No taktiež súťaženie, chcela som ísť vždy do všetkého naplno, pretože inak mi to nedávalo zmysel. Približne 17 rokov som sa venovala karate na vrcholovej súťažnej úrovni, následne 7 rokov súťažnému CrossFitu. Pôsobila som ako trénerka a dnes je moja práca zameraná na športovú výživu. Šport a pohyb sú niečo, bez čoho si svoj život neviem predstaviť. 

Čo ma na športe nadchýňalo vždy najviac bolo to, že som mohla vidieť výsledky svojho úsilia. Výsledky konzistentnej roboty, ktorá, aj keď často pôsobila monotónne a repetitívne, nakoniec začala po určitej dobe dávať zmysel a začala som zbierať ovocie tvrdej práce a investovaného času.

Obdobie profesionálneho športu je už síce za mnou, no mindset športovca a víťaza vo mne pretrval. V rámci svojej práce chcem prinášať hodnotu, posúvať druhých a ukázať im, že práve táto vytrvalosť a konzistentnosť v našich snahách je kľúčom k dosiahnutiu cieľov. Som all-in pri práci, pri študovaní a následnom odovzdávaní vedomostí a skúseností. Som all-in pre nastavovanie vyššieho levelu tvojho výkonu. Pretože viem, čo si vrcholový ale aj hobi športovanie vyžaduje. Či už na tanieri alebo v hlave. Vyhrávať, tak na súťažnej ploche, ihrisku, v aréne, ako aj v živote. Či ide o profi atléta, amatéra alebo hobíka, ktorý len jednoducho miluje pohyb a chce si ho naplno vychutnať čo najdlhšie a v čo najlepšom zdraví.


Náplňou mojej práce je pomáhať športovcom a aktívnym ľuďom pochopiť ako využiť potenciál výživy pre dosiahnutie ich cieľov. Posúvať výkon, vyhrávať, užívať si pohyb a šport aj vďaka výžive. A nie len šport, užívať si život! 

Chcem športovcom pomôcť vystúpiť zo začarovaného kruhu nízkej výkonnosti, zlej regenerácie, nespokojnosti s progresom a rýchlosťou dosahovania stanovených mét aj napriek tomu, že do celého procesu vkladajú všetku svoju snahu a prostriedky. 

Možno cítiš, že niečo zanedbávaš alebo niekde robíš chybu, no nevieš ju správne identifikovať. Možno hľadáš spôsob ako byť vo svojom prístupe k výžive viac konzistentný/á, no nevieš ako na to. Mojím cieľom je pomôcť ti ukázať, ako možno na týchto slabých miestach zapracovať a vybudovať si vo svojom prístupe systém. Systém, ktorého fungovanie pochopíš a budeš si ho vedieť aj dlhodobo udržať. Systém, vďaka ktorému posunieš svoj výkon o level vyššie. 


Ak má pre teba víťazstvo, šport, práca, pocit zadosťučinenia a prekonávanie vlastných limitov vysokú hodnotu, potom sme na jednej lodi!